Hakkımızda

Laram Turizm

Başkan ve kurucu Mehmet KARADENİZ’in 30 yılı aşkın bir turizm deneyimine sahip olup, ülkemize birçok sektörde hizmet vermiştir. Şirketimiz Türkiye Seyahat Acentalar Birliği (TÜRSAB) üyesidir.

Şirketimiz 1999 yılından seyahat ve taşımacılık sektöründe başlayıp, şuan birçok farklı sektörde faaliyet gösteren ve kendini yenileyen bir firmadır. Laram Seyahat ve Turizm, İstanbul'u ve Türkiye’deki diğer lokasyonları ziyaret eden ziyaretçileri en iyi kalitede değişen müşteri isteklerine cevap vererek hizmet sunmaktadır. Laram turizm seyahat olarak turlarımızı ve özel hizmetlerimizi geliştirmekle birlikte değişen dünya ve ilerleyen teknolojiyle birlikte hizmet üretmekteyiz. İlkemiz, müşterilerimize unutulmaz anlar katmak ve yeni deneyimler sunmaktır. Bizi bu yolculukta başarıya götüren stratejimiz, konuk ilişkilerimiz üzerinde hassas ve titiz bir şekilde ilişkilerimizi bilgiler ile birleştirip, kalıcı dostluklar kurmaktır. Şirketimiz kurulduğundan bu yana büyük bir müşteri potansiyeline ulaşmış ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine öncülük etmekteyiz. 


Şirketimizin faaliyet gösterdiği hizmetler;

Turizm, Taşımacılık, Kargo, Emlak, Araç kiralama, Filo kiralama, Rehberlik hizmetleri, Yatırım danışmanlığı, VIP hizmetler, lojistik hizmetleri, vatandaşlık hizmetleri, Otel ve Uçak Rezervasyon işlemleri, Satış sonrası hizmet takibi yapılmaktadır.